Про школу

  Вас вітає Михайлівська школа

  Відкриття школи було приурочено річниці народження В.І. Леніна і було відкрито 23 квітня 1977 року. А будинок священика, у якому навчались початкові класи, і який знаходився біля нової середньої школи, переробили на гуртожиток для молодих вчителів.

  1 вересня 1977 року першокласниками нової середньої школи стали 16 учнів.

  А навесні 1978 року відбувся перший випуск нової середньої школи. Із школи було випущено 19 учнів.

  Директором школи була Поліщук Марія Михайлівна.

  З 1979 року директором школи призначено Довганя Григорія Івановича.

  З 1981 по 1982 рік директором школи працював Олійник Степан Семенович. Вчительський колектив поповнюється новими вчителями.

  З 1982 по 1987 директором школи призначено Дегтярьову Ніну Олександрівну. Міняється склад і вчительського колективу.

  У 1987 році Дегтярьова Н.О. переходить на посаду голови сільської ради. Директором школи призначено Гоцуляк Галину Петрівну. За роки роботи Гоцуляк Г.П. школа також поповнилась новими вчителями. Працювати у школу прийшли і колишні випускники Шевчук Андрій Григорович, Кринична Світлана Михайлівна, Сивак Галина Володимирівна.

  З 1998 року школу очолює Сватко Раїса Олександрівна. Педагогічний колектив школи наполегливо працює над зміцненням матеріально-технічної бази школи, її естетичним оформленням, створенням комфортних умов для навчання та виховання учнів.

  Учні постійно беруть участь в предметних олімпіадах всіх рівнів, в районних, обласних, всеукраїнських конкурсах. З 1 вересня 2011 року школу було реорганізовано у загальноосвітню школу І-ІІ ступенів.